​Draag een steentje bij

​Draag een steentje bij

Het nieuwe handbalseizoen staat voor de deur! Onze vrijwilligers zijn druk bezig met de voorbereidingen om iedereen bij onze vereniging te kunnen laten sporten.

Denk hierbij aan het inplannen van de trainers, maken van teamindelingen, organiseren van wedstrijden, bemannen en schoonmaken van de kantine, kaartverkoop etc. etc. Alles lijkt zo vanzelfsprekend want iedere keer komt het wel weer goed. De situatie staat momenteel zo onder druk, dat we een dringend beroep op alle leden en sympathisanten van onze mooie club moeten doen.

Ook vanwege aanvullende eisen van de handbalbond hebben we nog meer helpende handen nodig.

Momenteel zoeken we mensen voor de volgende onderdelen:

  • Kantine (mensen die af en toe een bardienst willen draaien)
  • Schoonmaak (iedere maandagmorgen wordt de kantine schoongemaakt)
  • Taggen thuiswedstrijden Heren 1 (bijhouden statistieken van spelers, scores, doelpogingen etc.).
  • Scheidsrechters (mensen die een cursus willen volgen om (jeugd)wedstrijden te fluiten)

 

Wanneer de openstaande vacatures niet opgevuld worden dan kan het voorkomen dat bijvoorbeeld de kantine gesloten blijft of dat onderdelen uitvallen. Dit willen wij natuurlijk niet laten gebeuren en daarom doen wij deze dringende oproep.

Mocht je iets anders willen betekenen voor de vereniging? Schroom niet en neem contact op.

Opgeven kan via WhatsApp of mail.

WhatsApp: 0591 313361
Mail: info@hurry-up.nl

Het bestuur