Dames 1
ongeslagen winterkampioen
Dames 1 speelde afgelopen weekend de laatste wedstrijd van de eerste seizoenshelft tegen Auto van Ewijk/LHC uit Lemelerveld. De wintertitel was al binnen voor onze dames, maar ongeslagen de winterstop ingaan was natuurlijk de kers op de taart.
Dat het tijd was voor een winterstop, was bij de dames hier en daar wel te merken. Ondanks een sterke en stabiele dekking liet de afronding soms te wensen over en ontbrak de focus. Gelukkig stond Aimee Luider op en nam zij het team bij de hand door meerdere doelpunten op rij snoeihard binnen te schieten. Met een scoringspercentage van 100% waren haar pogingen niet te stoppen. De Lemelerveldse verdediging kreeg geen grip op onze linkshandige schutter en ook de keepsters hadden geen antwoord op haar schoten. Met een comfortabele voorsprong gingen de dames de rust in.
In de tweede helft zette Dames 1 dit spel voort en speelde de wedstrijd zakelijk uit. Zo bleven de twee punten verdiend in Zwartemeer.
Winterkampioen
Dankzij de overwinning op LHC gaan onze dames ongeslagen de winterstop in. Een geweldige prestatie waar we als Hurry-Up enorm trots op zijn. Na 11 speelrondes staat Dames 1 op 21 punten met een indrukwekkend doelsaldo van +99. Nummer 2 Heino volgt met 17 punten, terwijl Unitas en Kwiek met 16 punten de top vier completeren.
Hoewel de wintertitel in het handbal vooral eer oplevert, is het duidelijk dat de dames op koers liggen. Om kampioen te worden en promotie naar de tweede divisie te behalen, zullen de dames ook in de tweede seizoenshelft vol gas moeten geven. Er is een kleine buffer opgebouwd, maar het team wil daar liever geen gebruik van maken.
Na de winterstop begint de competitie direct met een pittige thuiswedstrijd tegen de nummer 2 van de ranglijst. Uit wisten de dames deze wedstrijd met 20-21 te winnen. Kom daarom op 10 januari om 20:00 uur naar de sporthal om onze dames aan te moedigen en samen te zorgen dat de twee punten opnieuw in Zwartemeer blijven en het gat verder wordt vergroot!